Pokaż

Znaleziono 32 wyników

Centrala

ul. Braci Wieniawskich 5B
Lublin

tel. 81 756 96 00, fax. 81 756 96 01

biuro@kasaul.pl

pon. - pt. 8.00-18.00

Placówki (31)

Kolejowa 5/3
Biała Podlaska

tel. 83 343 72 71

bpodlaska@kasaul.pl

pon. - pt. 8.30-16.30

Rynek 34
Bolków

tel. 75 741 32 66

bolkow@kasaul.pl

pon. - pt. 8.30-16.30

Lubelska 75
Chelm

tel. 82 564 07 14

chelm@kasaul.pl

pon. - pt. 9:00-17:00

ul. Rynek 52
Dzierżoniów

tel. 74 831 05 72

dzierzoniow@kasaul.pl

pon. - pt 9.00-17.00

Tadeusza Kościuszki 45
Garwolin

tel. 25 682 20 92

garwolin@kasaul.pl

pon. -pt. 9:00-17:00

ul. Wojska Polskiego 31
Kock

tel./fax 81 859 21 78

kock@kasaul.pl

pon. - pt. 8.00-16.00

Lubelska 32
Kraśnik

tel. 81 825-07-13

krasnik@kasaul.pl

pon. - pt. 9:00-17:00

Plac 3-go Maja 3
Krasnystaw

tel./fax 82 576 42, -69

krasnystaw@kasaul.pl

pon. - pt. 8.00-16.00

ul. Braci Wójcickich 5
Łęczna

tel./fax 81 752 06 21

leczna@kasaul.pl

pon. - wt. 8.00-16.00, śr. - pt. 9.00-17.00

Lubelska 39A
Lubartów

tel./fax 81 855 48 90

lubartow@kasaul.pl

pon. - pt. 8.30-16.30

Pl. M.Curie Skłodowskiej 4a
Lublin

tel. (81) 537-53-70

umcs@kasaul.pl

pon. - pt. 8.00-16.00

ul. Braci Wieniawskich 5B
Lublin

tel. 81 756 96 04

czechow@kasaul.pl

pon. - pt. 9.00-17.00

al. Krasińskiego 2
Lublin

tel./fax 81 528 08 67

mpk@kasaul.pl

pon. - pt. 9:00-17:00

ul. Narutowicza 62
Lublin

tel. 81 534 90 70

srodmiescie@kasaul.pl

pon. - pt. 8:00-18:00, sob 9:00-14:00

ul. Zwycięska 6A
Lublin

tel./fax 81 526 26 60

zone@kasaul.pl

pon. - pt. 9.00-17.00

ul. Zdanowskiego 5
Łuków

tel./fax 25 798 81 38

lukow@kasaul.pl

pon. - pt. 8.30-16.30

ul. Nadbrzeżna 2
Międzyrzec Podlaski

tel./fax 83 371 55 11

miedzyrzec@kasaul.pl

pon. - pt. 9.00-17.00

ul. Lubelska 13
Opole Lubelskie

tel./fax 81 827 34 35

opolelub@kasaul.pl

pon. - pt. 8:30-16:30

1-go Maja 4
Poniatowa

tel./fax 81 820 27 41

poniatowa@kasaul.pl

pon. - wt. 8.00-16.00, śr. - pt. 9.00-17.00

Wojska Polskiego 13
Puławy

tel./fax 81 883 34 02

pulawy@kasaul.pl

pon. - pt. 9:00-17:00

Żeromskiego 84 C
Radom

tel. 48 363 02 12

radom@kasaul.pl

pon. - pt. 9.00-17.00

ul. Ostrowiecka 20a
Radzyń Podlaski

tel./fax 83 352 04 17

radzyn@kasaul.pl

pon. - pt. 8.30-16.30

Mickiewicza 15
Ścinawa

tel. 76 843 77 77

scinawa@kasaul.pl

pon. - pt. 8.00-16.00

ul. Bp. Ignacego Świrskiego 39
Siedlce

tel./fax 25 644 52 04

siedlce@kasaul.pl

pon. - pt. 9.00-17.00

ul. Rynek 19
Strzegom

tel. 74 855 59 18

strzegom@kasaul.pl

pon. - pt. 9.00-17.00

Plac Grunwaldzki 11
Świdnica

tel. 74 856 04 70, fax 74 856 04 78

swidnica@kasaul.pl

pon. - pt. 9.00-17.00

ul. Sienkiewicza 5
Świebodzice

tel. 74 854 78 22

swiebodzice@kasaul.pl

pon. - pt. 9.00-17.00

ul. Bukowa 2
Turka

tel./fax 81 759 65 53

turka@kasaul.pl

pon. - pt. 9.00-17.00

ul. Waryńskiego 10
Wieruszów

tel./fax 62 783 19 65

wieruszow@kasaul.pl

pon. - pt. 8.00-16.00

ul. Piłsudskiego 6
Zamość

tel./fax 84 627 41 11

zamosc@kasaul.pl

pon. - wt 8.00-16.00, śr. - pt. 9.00-17.00

ul. Armii Krajowej 51
Żarów

tel. 74 857 08 22

zarow@kasaul.pl

pon. - pt. 9.00-17.00

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.