Pożyczka w 20 Minut

Dla kogo przeznaczona jest Pożyczka w 20 Minut?

Pożyczka w 20 Minut to produkt dla Ciebie, jeśli chcesz przeznaczyć gotówkę na dowolny cel lub na spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach finansowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zamienić kilka rat z różnych zobowiązań na jedną, która może być niższa niż suma dotychczasowych miesięcznych rat!

Co możesz zyskać, korzystając z naszej pożyczki?

kwota-pozyczki


• Od 500zł do 255 tys. zł.
dowolny-cel


• Pożyczka na dowolny cel
splata-zobowiazan

• Także na spłatę innych pożyczek lub kredytów (konsolidacja zobowiązań)
okres• Dogodny okres kredytowania - od 3 do 120 miesięcy

Elastyczne zasady spłaty - możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po wypłacie wynagrodzenia

• Atrakcyjna rata dopasowana do możliwości finansowych i zdolności kredytowej

bez-zaswiadczen


• Możliwość uzyskania pożyczki bez zaświadczenia o dochodzie!na-dowod


• Wystarczy dowód osobisty!
szybka-decyzja

Szybka decyzja kredytowa -  gotówka dostępna nawet w 20 minut!
rrso

• Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 20,75%
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 20,75 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów)  9 809,61 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 178,19  zł, oprocentowanie zmienne 6,80 %, całkowity koszt kredytu 4 368,58 zł (w tym: prowizja 957,84 zł ,odsetki 1 773,19 zł, koszt ubezpieczenia 1 205,55 zł, koszt prowadzenia rachunku 432,00 zł), 48 miesięcznych rat równych w wysokości 280,54 zł, oraz ostatnia 49 rata w wysokości 280,27 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.09.2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Ostateczna decyzja i warunki kredytowania uzależnione są od indywidualnej oceny Klienta, w tym jego wiarygodności i zdolności kredytowej.

Skontaktuj się z doradcą

6• Kliknij przycisk „skontaktuj się z doradcą” widoczny z prawej strony. Na ekranie wyświetli się numer infolinii oraz adresy e-mail, dzięki którym skontaktujesz się z naszymi doradcami.
• Podczas rozmowy doradca odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji oraz zada Ci kilka pytań o Twoją obecną sytuację finansową. Odpowiedzi na te pytania pomogą mu wstępnie oszacować Twoją zdolność kredytową, dzięki czemu decyzja kredytowa zapadnie znacznie szybciej.

Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej

7• Z oferty Kasy Unii Lubelskiej mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Członkiem, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Unii Lubelskiej.
• Na spotkanie w placówce Kasy Unii Lubelskiej przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz doradca finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.

Weź Pożyczkę w 20 Minut

8

• Jeśli już jesteś Członkiem Kasy Unii Lubelskiej i chcesz wziąć Pożyczkę, przyjdź do naszej placówki z dowodem tożsamości oraz dokumentem poświadczającym osiągany dochód i złóż wniosek o udzielenie pożyczki.
Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.