Konto osobiste IKS Senior

Dla kogo przeznaczone jest konto osobiste IKS Senior?

1
To Indywidualne Konto Spółdzielcze (IKS) dedykowane emerytom i rencistom posiada specjalne udogodnienia dla seniorów. To wyjątkowa propozycja dla osób, dla których ważny jest bezpośredni kontakt z doradcą finansowym.IKS Senior to rachunek osobisty z łatwym dostępem do środków w każdej z 30 dogodnie ulokowanych placówek.

6dDrogi Seniorze, jeśli cenisz sobie wygodny dostęp do środków bezpośrednio w placówkach Kasy w miłej atmosferze, pełnej życzliwości i zrozumienia dla Twoich finansowych potrzeb, to konto IKS Senior jest dla Ciebie.

IKS Senior to także możliwość wygodnego korzystania ze środków dzięki karcie płatniczej Visa.


Co możesz zyskać, otwierając konto IKS Senior?


Zostając posiadaczem rachunku IKS Senior, możesz korzystać ze stworzonego z myślą o seniorach wygodnego rachunku na atrakcyjnych warunkach. Właścicielom konta IKS Senior oferujemy:

3

wygodny dostęp do kompleksowej obsługi w 30 placówkach Kasy z profesjonalnym wsparciem doradców finansowych
0 zł za prowadzenie konta* w miesiącu, w którym suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 800 zł
• 0 zł za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy
• 0 zł za wypłaty z sieci bankomatów SKOK24 na terenie całej Polski
• 0 zł za wydanie karty płatniczej Visa umożliwiającej wypłaty z bankomatów i darmowe płatności bezgotówkowe w sklepach i punktach handlowo-usługowych
tanie przelewy i możliwość ustanawiania stałych zleceń w placówkach


Ponadto osoby, których dochód wpływa na rachunek IKS, mają możliwość uzyskania atrakcyjnej obniżki oprocentowania określonych pożyczek.

5

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym, klikając przycisk na stronie lub dzwoniąc do najbliższej placówki.Dokument dotyczący oplat IKS Senior

*Dotyczy miesiąca kalendarzowego.

Środki zgromadzone na rachunku są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji (Dz. U.2016 poz. 996 z dnia 2016.07.08).

Załóż IKS Senior w Kasie Unii Lubelskiej, korzystaj z:

dostępności środków – komfortowa obsługa rachunku w placówkach, bezpłatne wypłaty z sieci bankomatów SKOK24, na terenie całej Polski, darmowe wypłaty gotówki w sklepach oznaczonych logo Visa Cash Back

4

bezpiecznych płatności kartą Visa – bezpieczeństwo dzięki ubezpieczeniu od nieautoryzowanych transakcji i ochronie ustawowej• dodatkowych środków finansowych dzięki możliwości skorzystania z linii pożyczkowej w rachunku

5

• możliwości uzyskania atrakcyjnej obniżki oprocentowania określonych pożyczek za wpływ dochodu na konto w Kasie
Sprawdź szczegóły w placówkach Kasy!
Skontaktuj się z doradcą

5b• Kliknij przycisk widoczny z prawej strony. Na ekranie wyświetlą się: numer infolinii oraz adresy, dzięki którym skontaktujesz się z naszymi doradcami.


6• Podczas rozmowy doradca odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji i umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Unii Lubelskiej.Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej

7• Z oferty Kasy Unii Lubelskiej mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli więc jeszcze nim nie jesteś, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Unii Lubelskiej.

• Na spotkanie w placówce Kasy Unii Lubelskiej przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz opiekun finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.