Konto osobiste IKS Classic

Dla kogo przeznaczone jest konto IKS Classic?

1
To Indywidualne Konto Spółdzielcze zarezerwowane dla wszystkich tych, którzy chcą przystąpić do Kasy Unii Lubelskiej i korzystać z wielu możliwości finansowych w jednym miejscu.


2


IKS Classic spełnia funkcję standardowego rachunku osobistego. Jest wyposażone w liczne udogodnienia, w tym również internetowy dostęp do konta 24 godziny na dobę.Konto zostało stworzone z myślą o osobach ceniących wygodę i dostępność usług finansowych oraz wysoką jakość obsługi.

IKS Classic pozwala komfortowo zarządzać środkami finansowymi, umożliwiając dostęp do nich na bieżąco w placówkach Kasy oraz za pośrednictwem internetu.


Co możesz zyskać, otwierając konto IKS Classic?

Zostając posiadaczem rachunku IKS Classic, możesz korzystać z wielu udogodnień na atrakcyjnych warunkach. Właścicielom konta IKS Classic oferujemy:

3

• wygodny dostęp do obsługi w 30 placówkach znajdujących się w dogodnych lokalizacjach
4• 0 zł za prowadzenie konta* w miesiącu, w którym suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 1500 zł
• 0 zł za wypłaty z sieci bankomatów SKOK24, na terenie całej Polski
• 0 zł za możliwość obsługi konta przez internet i telefon
• 0 zł za wydanie karty płatniczej Visa
• 0 zł za przelewy przez internet (z wyłączeniem przelewów do ZUS i US)
• 0 zł za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach KasyPonadto osoby, których dochód wpływa na rachunek IKS Classic, mają możliwość uzyskania atrakcyjnej obniżki oprocentowania określonych pożyczek.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym, klikając przycisk na stronie lub dzwoniąc do najbliższej placówki.

Dokument dotyczący opłat IKS Classic

*Dotyczy miesiąca kalendarzowego.

Środki zgromadzone na rachunku są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji (Dz. U.2016 poz. 996 z dnia 2016.07.08).

Załóż jedno konto w Kasie Unii Lubelskiej, korzystaj z:

5
dostępności środków: obsługa rachunku w placówkach i przez internet, bezpłatne wypłaty z sieci bankomatów SKOK24, na terenie całej Polski, darmowe wypłaty gotówki w sklepach oznaczonych logo Visa Cash Back
6
bezpiecznych płatności kartą Visa – bezpieczeństwo dzięki ubezpieczeniu od nieautoryzowanych transakcji i ochronie ustawowej
7
• możliwości uzyskania dodatkowych środków finansowych przez otwarcie linii pożyczkowej w rachunku

• bieżącej kontroli wydatków dzięki całodobowemu dostępowi do konta przez internet8
• możliwości uzyskania atrakcyjnej obniżki oprocentowania określonych pożyczek za wpływ dochodu na konto w Kasie
Skontaktuj się z doradcą

5b• Kliknij przycisk widoczny z prawej strony. Na ekranie wyświetlą się: numer infolinii oraz adresy, dzięki którym skontaktujesz się z naszymi doradcami.


6• Podczas rozmowy doradca odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji i umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Unii Lubelskiej.Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej

7• Z oferty Kasy Unii Lubelskiej mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli więc jeszcze nim nie jesteś, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Unii Lubelskiej.

• Na spotkanie w placówce Kasy Unii Lubelskiej przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz opiekun finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.