Wspólnoty mieszkaniowe

 • Rachunek bieżący dla Wspólnoty Mieszkaniowej


  Pragniemy zaoferować Państwu prowadzenie rachunku bieżącego, cechującego się wyjątkowo atrakcyjną ofertą cenową, przeznaczonego dla Wspólnot Mieszkaniowych preferujących obsługę konta przez Internet.

  Sprawdź szczegóły
 • Karta Visa dla Wspólnot Mieszkaniowych

  Visa to jeden z największych systemów kart płatniczych na świecie. W Europie na płatności kartami Visa przypada obecnie jedno euro z każdych dziewięciu wydanych na kontynencie. Z przyjemnością oferujemy możliwość korzystania z karty Visa, wiedząc, że przekazujemy produkt najwyższej jakości, sprawdzony i bezpieczny, stanowiący ważny tryb Państwa mechanizmu finansowego.

  Sprawdź szczegóły
 • Kredyt inwestycyjny dla Wspólnot Mieszkaniowych

  Działanie Wspólnot Mieszkaniowych jest często związane jest z koniecznością dysponowania środkami, które umożliwią przeprowadzenie zamierzonych działań. Kredyt inwestycyjny pozwoli Państwa organizacji pozyskać niezbędne fundusze.

  Sprawdź szczegóły
 • Lokaty dla Wspólnot Mieszkaniowych

  Zarządzanie finansami spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych wymaga równowagi pomiędzy inwestowaniem a lokowaniem środków. Najkrótsza proponowana przez Kasę Unii Lubelskiej lokata trwa jeden dzień, najdłuższa dwa lata.

  Sprawdź szczegóły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.