Karta Visa dla Fundacji

Wygodna, funkcjonalna, bezpieczna – taka jest karta Visa wydawana posiadaczom rachunków:

• IKS Classic
• IKS Med
• IKS Senior
• IKS Deponent
• IKS VIP
• IKS Udziałowiec
• IKS Tandem
• rachunkom bieżącym dla III podmiotów Sektora


Aktywuj ją już dziś i ciesz się wielością możliwości jakie daje Twoja Karta Visa!

Jak aktywować kartę?

53052015-UNIILUB-ikony-VISA-Classic-TP-02
Karta, którą otrzymasz w przesyłce pocztowej na podany adres korespondencyjny jest nieaktywna – by móc z niej korzystać – aktywuj ją wykonując dowolną operację z użyciem kodu PIN (np. wypłatę z bankomatu, płatność w sklepie). Jeśli to Twoja pierwsza karta w Kasie Unii Lubelskiej kod PIN otrzymasz w osobnej przesyłce pocztowej.


53052015-UNIILUB-ikony-VISA-Classic-TP-01
Jeśli otrzymasz kolejną kartę, gdyż Twoja Visa utraciła ważność - kod PIN jest taki sam, jak do poprzedniej karty. Karta zostanie aktywowana po pierwszej operacji z wykorzystaniem kodu PIN.
PAMIĘTAJ: transakcja aktywująca nie może być transakcją zbliżeniową.
Jeśli już aktywowałeś Twoją Kartę Visa korzystaj w pełni ze wszystkich jej funkcjonalności:

53052015-UNIILUB-ikony-VISA-Classic-TP-03
Płać za zakupy w Polsce i za granicą

Twoją kartą możesz płacić we wszystkich punktach handlowych honorujących karty Visa (w sklepach, na stacjach benzynowych, w kinach, restauracjach). Łatwo i wygodnie!
53052015-UNIILUB-ikony-VISA-Classic-TP-04Kupuj przez Internet
Twoja karta Visa umożliwia również bezpieczne płatności za zakupy w Internecie. Do realizacji płatności przeprowadzanych przez Internet służy kod CVV2, czyli trzycyfrowy kod służący do dodatkowej weryfikacji transakcji przeprowadzanych kartami płatniczymi w Internecie. Znajdziesz go na rewersie karty, przy pasku podpisu użytkownika.

Możesz również zmienić limit płatności internetowych lub w każdej chwili wyłączyć/ponownie włączyć możliwość dokonywania operacji w Internecie dzwoniąc do Centrum Kart SKOK.

53052015-UNIILUB-ikony-VISA-Classic-TP-05
Wpłacaj/wypłacaj gotówkę z bankomatów

Dzięki Karcie Visa przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę masz dostęp do środków na swoim koncie. Możesz bezpłatnie korzystać z sieci bankomatów SKOK24 w całej Polsce.
53052015-UNIILUB-ikony-VISA-Classic-TP-06
Wypłacaj gotówkę dzięki Usłudze Visa cash back

A jeśli w pobliżu nie ma bankomatu a Ty potrzebujesz gotówki? Możesz wypłacić gotówkę (do 300 zł) robiąc zakupy w punktach handlowych w całej Polsce oznaczonych logo Cash back.
53052015-UNIILUB-ikony-VISA-Classic-TP-07
Korzystaj ze zniżek i rabatów

Twoja karta Visa umożliwia również korzystanie z atrakcyjnych zniżek i rabatów. Informacje o aktualnych promocjach znajdziesz na stronie Visa – www.visa.pl53052015-UNIILUB-ikony-VISA-Classic-TP-08
Korzystaj z szybkich i wygodnych płatności zbliżeniowych

Zwróć uwagę na nową funkcjonalność Twojej Karty Visa – płatności zbliżeniowe. Dzięki tej funkcjonalności za zakupy w kwocie do 50 zł zapłacisz korzystając z funkcji zbliżeniowej w punktach honorujących karty VISA z symbolem zbliżeniowości! Wystarczy, że zbliżysz kartę do terminala! Transakcji poniżej 50 zł nie musisz potwierdzać kodem PIN. Kodu PIN potrzebujesz dopiero w przypadku płatności na kwotę równą lub wyższą od 50 zł.

Jeśli nie chcesz korzystać z funkcji zbliżeniowej wystarczy zadzwonić do Centrum Kart SKOK – po wyłączeniu funkcji płatności zbliżeniowych Twoja Karta Visa będzie działać jak dotychczas – każda transakcja bez względu na kwotę będzie wymagała potwierdzenia kodem PIN.Szczegółowe informacje dotyczące zasad funkcjonowania karty zbliżeniowej, bezpieczeństwa oraz dokonywania płatności za granicą znajdziesz na stronach: www.skok24.com.pl i www.skok.pl.
Skontaktuj się z doradcą

5b• Kliknij przycisk widoczny z prawej strony. Na ekranie wyświetlą się: numer infolinii oraz adresy, dzięki którym skontaktujesz się z naszymi doradcami.


6• Podczas rozmowy doradca odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji i umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Unii Lubelskiej.Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej

7

• Aby skorzystać z propozycji Kasy Unii Lubelskiej, najpierw należy zapisać się do Kasy. Procedura jest prosta i wymaga jedynie podania kilku niezbędnych informacji i przedłożenia podstawowych dokumentów.


• Aby założyć rachunek dla Fundacji wystarczy:

   a) Wydruk z KRS
   b) Statut/ umowa
   c) Zaświadczenie o nadaniu nr regon lub wydruk z rejestru REGON Głównego Urzędu Statystycznego
   d) Zaświadczenie o nadaniu nr NIP lub wydruk z rejestru REGON Głównego Urzędu Statystycznego
   e) dokumenty potwierdzające tożsamość osób reprezentujących Fundację (dowód osobisty lub paszport).


Złóż wniosek o wydanie karty Visa

• W placówce Kasy Unii Lubelskiej wypełnij wniosek o wydanie karty Visa.
• Twoja karta Visa i przypisany jej numer PIN zostaną wysłane do Ciebie pocztą, w dwóch osobnych przesyłkach.
Bezpieczeństwo Twojej karty zależy również od Ciebie:

• podpisz kartę zaraz po jej otrzymaniu;
• nie udostępniaj karty i kodu PIN innym osobom!
• nie przechowuj karty razem z kodem PIN! Najlepiej, jeśli zapamiętasz kod PIN;
• przed potwierdzeniem transakcji zawsze sprawdź kwotę transakcji;
• przysłaniaj ręką klawiaturę bankomatu lub terminala podczas wprowadzania numeru PIN;
• kontroluj stan rachunku karty na bieżąco. Jeśli pojawią się podejrzane transakcje, należy niezwłocznie skontaktować się z Centrum Kart SKOK i zastrzec kartę;
• nie trać karty z zasięgu wzroku podczas dokonywania płatności;
• nie przechowuj karty w pobliżu urządzeń elektronicznych – może to spowodować jej uszkodzenie.

Bezpieczeństwo karty zbliżeniowej

53052015-UNIILUB-ikony-VISA-Classic-TP-09Potwierdzenie transakcji

Transakcje dokonywane kartą Visa są autoryzowane. Każdorazowo sprawdzane są m.in. status karty (czy jest aktywna, zablokowana, zastrzeżona) , środki dostępne na koncie oraz limit. Zyskujesz dzięki temu kontrolę wydatków.


Bezpieczne limity

Aby lepiej kontrolować swoje wydatki, posiadacz karty może ustalić indywidualny dzienny limit transakcyjny dla kart wydawanych do rachunku.

53052015-UNIILUB-ikony-VISA-Classic-TP-10Zmiana kodu PIN

W każdej chwili możesz zmienić swój kod PIN na dowolnie wybrany w bankomatach na terenie całego kraju (w bankomatach SKOK24 – usługa bezpłatna).Pamiętaj, żeby PIN był trudny do odgadnięcia dla innych! Nigdy nie ustawiaj kodu PIN, który jest: Twoją datą urodzenia, numerem telefonu, częścią numeru widniejącego na karcie lub ciągiem tych samych cyfr!53052015-UNIILUB-ikony-VISA-Classic-TP-11Ubezpieczenie

Wraz z kartą Visa Kasy Unii Lubelskiej otrzymujesz gwarancję przejęcia odpowiedzialności do kwoty 150 EUR w przypadku nieuprawnionego użycia karty płatniczej. W przypadku, gdy szkoda przekroczy kwotę 150 EUR, przed skutkami nieuprawnionego użycia karty chroni Cie ustawa o usługach płatniczych (z dnia 19 sierpnia 2011 r.).


• 0 zł za użytkowanie i ubezpieczenie w okresie pierwszych 12 miesięcy od wydania karty
• 1,20 zł – miesięczna opłata za ubezpieczenie karty po roku używania*

* Opłata nie jest pobierana dla kart nieaktywnych.

Wyłączanie i wyłączanie funkcji zbliżeniowej

Funkcję zbliżeniową karty VISA możesz w każdej chwili wyłączyć lub ponownie włączyć dzwoniąc pod numer Centrum Kart SKOK.

Chroń kartę przed kradzieżą, zgubieniem lub uszkodzeniem. W przypadku utraty karty lub PIN-u albo podejrzenia nieuprawnionego użycia karty lub PIN-u, skontaktuj się natychmiast z czynnym całą dobę Centrum Kart SKOK – 801 800 805 dla telefonów stacjonarnych lub +48 58 511 20 70 (koszt połączenia wg taryfy operatora) dla wszystkich telefonów, także numerów zagranicznych, w celu zastrzeżenia karty.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.