Aktualności

Urodziny oddziału w Zamościu

09:34 19.06.2013

W ubiegły piątek obchodziliśmy hucznie szósty rok działalności placówki Kasy Unii Lubelskiej w Zamościu. Z tej okazji pracownice oddziału przy ul. Piłsudskiego 6 w Zamościu wraz z Dyrektor Regionu przygotowały uroczyste spotkanie.

W tym ważnym dla nas dniu nie zawiedli nas nasi Członkowie, którzy w odpowiedzi na zaproszenia bardzo licznie przybyli, by z nami świętować. Na gości czekał słodki poczęstunek – pyszny i pięknie ustrojony tort z logo Kasy oraz firmowe upominki. Przed oddziałem gości witała hostessa, która wręczała kolorowe balony oraz ulotki przechodniom. Urodziny placówki były okazją do bliższego nawiązania znajomości z Członkami naszej Kasy. Nie zabrakło życzeń oraz pozytywnych opinii o pracownicach z Zamościa, a miłym zaskoczeniem były kwiaty, które otrzymały od swoich Klientów. Wesoła i rodzinna atmosfera towarzyszyła wszystkim przez cały dzień.

W ramach obchodów jubileuszu Ksiądz prałat dr Wiesław Galant dokonał uroczystego poświęcenia oddziału, a w niedzielę w Kościele pw. Św. Michała Archanioła w Zamościu odprawiona została Msza Święta w intencji pracowników i Członków SKOK Unii Lubelskiej z prośbą o błogosławieństwo i potrzebne łaski.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i tak liczny udział w jubileuszu naszej Kasy! Zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie, daje nam więcej siły i motywacji do pracy.

Zapraszamy do odwiedzenia placówki w malowniczym Zamościu!

ZAMOSCURODZ1

ZAMOSCURODZ2

ZAMOSCURODZ3

ZAMOSCURODZ4

ZAMOSCURODZ5 

 

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.