Aktualności

Z wizytą w przedszkolu

13:08 20.06.2014

W dniu 13-06-2014 r. odbyło się spotkanie pracowników Kasy Unii Lubelskiej z grupą 3-latków w Przedszkolu Miejskim w Poniatowej.

Tematem przewodnim było oszczędzanie, zaś największe zainteresowanie wśród przedszkolaków wzbudził pokaz nowych banknotów. Dzieci były bardzo zainteresowane i z ogromną ciekawością słuchały co panie mają im do powiedzenia na temat instytucji SKOK-u, ponadto przedszkolaki miały okazję zobaczyć jak nowe banknoty prezentują się pod lupą, oraz oświetlone specjalną lampą ultrafioletową.

Zainteresowanie zarówno wśród dzieci, jaki opiekunów wzbudziła Bajka o Finansowym Lesie, a pani kierownik z placówki Kasy Unii Lubelskiej w Poniatowej zorganizowała dla dzieci konkurs plastyczny pt: „Sówka Mądra Główka postanowiła wziąć udział w konkursie na najładniejszy napis SKOK”.

Wszystkie dzieci podeszły do zadania bardzo profesjonalnie, dzielnie rysując swoje prace kredkami sfinansowanymi przez Kasę Unii Lubelskiej.

Po zakończeniu prac nad rysunkami, przedszkolaki otrzymały zasłużone prezenty. Prawdziwym fenomenem okazały się być baloniki oraz smycze z logo Kasy.

Galeria zdjęć z wydarzenia:

DSCN0465 

DSCN0426 

DSCN0429 

DSCN0445  

DSCN0449  

DSCN0466-Kopia  

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.