Aktualności

Stawiamy na rzetelność i życzliwość

08:00 19.08.2015

Placówka Kasy Unii Lubelskiej działa w Świebodzicach już trzeci rok i może pochwalić się licznym gronem spółdzielców. Co przesądziło o sukcesie? Profesjonalizm, rzetelność i zwykła życzliwość, tak rzadko dzisiaj spotykana. Dla załogi placówki najważniejszy jest spółdzielca – jego potrzeby stawiane są zawsze na pierwszym miejscu.

Placówka w Świebodzicach jest jedną z placówek Kasy Unii Lubelskiej położonych na Dolnym Śląsku. Istnieje od 2012 r. i mieści się w centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza 5, jednej z uliczek prowadzących do rynku.

– W poprzedniej instytucji finansowej, z której usług korzystałem, wciąż natrafiałem na jakieś problemy. Kiedy powstała w naszym mieście Kasa Unii Lubelskiej, przeszedłem do niej i zostałem – mówi Adam Płaza. – Obsługa jest miła i sympatyczna. Jeśli o cokolwiek zapytam, to zawsze otrzymam taką informację, jakiej potrzebuję. Zawsze gdy przyjdę do placówki, to jestem właściwie obsłużony. Nie mam żadnych uwag, zastrzeżeń ani problemów. Panie zawsze są miłe i profesjonalnie załatwiają moje sprawy finansowe. Jestem po prostu zadowolony.
Swiebodzice-placowka-obsluga
„Jestem po prostu zadowolony z usług” – mówi Adam Płaza. Agnieszka Piskorska, kierownik placówki przy ul. Sienkiewicza 5 w Świebodzicach, przedstawia panu Adamowi nową ofertę Kasy.

Pan Adam jako Członek Kasy Unii Lubelskiej ceni też fakt, że ta spółdzielcza kasa jest polską instytucją z polskim kapitałem:
– I właśnie o to mi chodziło przy wyborze, z czyich usług będę korzystał. Ważne, że to nie jest kapitał zagraniczny, który w każdej chwili może się z Polski ulotnić. Jestem Polakiem, mieszkam w Polsce, a Kasa Unii Lubelskiej to dla mnie świadectwo tego, że Polacy potrafią coś zbudować od podstaw i mają coś do zaoferowania Polakom.

Pracownicy placówki w Świebodzicach nie tylko siedzą za biurkiem, czekając na klientów. Wspierają również ciekawe inicjatywy, często poświęcając swój wolny czas.

– W maju braliśmy udział w dorocznym biegu na dystansie 1500 m w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega. W Świebodzicach wystartowało blisko500 zawodników – relacjonuje Agnieszka Piskorska, kierownik placówki Kasy w Świebodzicach. – Również w maju promowaliśmy wśród dzieci zasady bezpiecznego zachowania podczas turnieju Bezpieczny Dzień Zabaw, który odbył się na boisku Szkoły Podstawowej nr 3. Organizatorem wydarzenia było Przedszkole nr 3 Niezapominajka. W czerwcu wzięliśmy udział w Dniach Świebodzic. Odpowiadaliśmy zainteresowanym na pytania związane z finansami, prezentowaliśmy ofertę Kasy i rozdawaliśmy nasze gadżety.

Wśród sponsorów tych akcji nie mogło zabraknąć Kasy Unii Lubelskiej. Relacje z imprez i podziękowania za zaangażowanie w życie miasta można przeczytać na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz w Gazecie Świebodzickiej.

W placówce dostępny jest szeroki wachlarz kont dedykowanych m.in. seniorom czy deponentom, jest duży wybór pożyczek – również hipotecznych, dostępne są lokaty, inwestycje i ubezpieczenia. Zapraszamy na do korzystania z usług Kasy!

58-160 Świebodzice
ul. Sienkiewicza 5
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9.00-17.00
tel. (74) 854 78 22 i (74) 855 87 08
swiebodzice@kasaul.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.