Aktualności

Oszczędzaj z Ofertami SKOK Visa!

13:14 02.12.2014

Oferty Visa to serwis internetowy, w którym umieszczone są informacje o zniżkach, z których korzystać mogą Użytkownicy kart, dokonując zakupów w danym sklepie internetowym, płacąc za nie kartą Visa.

Płacąc kartą SKOK VISA przez Internet już dziś możesz zacząć korzystać z licznych zniżek i ofert specjalnych!

Aby rozpocząć korzystanie z Ofert Visa wystarczy:

  • wejść do serwisu Oferty Visa pod adresem: www.visa.pl/oferty-visa/
  • zapoznać się z ofertą sklepów, dostępnych artykułów oraz ofert specjalnych
  • wybrać sklep lub kliknąć banner by zobaczyć szczegóły oferty. Tam znaleźć można więcej informacji na temat samego sklepu, oferowanych przez niego zniżek, oraz warunków zakupu
Oferty-Visa-Online-kasaul-2-12-2014
Aby uzyskać kod upoważniający do zakupów na preferencyjnych warunkach, należy zalogować się do serwisu Oferty Visa. Jeśli jesteś już zalogowany, kliknij przycisk „Skorzystaj z tej oferty”. Wyświetlą się trzy możliwości dostarczenia kodu promocyjnego: wysłanie kodu przez SMS, wyświetlenie go na ekranie oraz wysłanie kodu przez e-mail. Wybierz najbardziej odpowiednią dla Ciebie opcję i postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie. Po uzyskaniu kodu możesz udać się na zakupy do sklepu stacjonarnego bądź do sklepu internetowego danego partnera.

WAŻNE: Warunkiem niezbędnym do skorzystania z oferty jest łączne użycie podczas płacenia kodu rabatowego i karty Visa. Jeśli podczas płacenia kartą Visa nie użyjesz kodu albo używając kodu zapłacisz innym środkiem płatniczym niż karta Visa, zniżka nie będzie Ci przysługiwała.

Życzymy udanych zakupów z kartami SKOK Visa!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.