Aktualności

Oszczędzaj z kartą Visa! Skorzystaj ze zniżek już dziś

09:42 20.04.2012

Posiadając kartę SKOK Visa możesz korzystać z wielu zniżek i ofert specjalnych dokonując płatności kartą przez Internet!

Oferty Visa to serwis internetowy, umożliwiający posiadaczom kart płatniczych Visa korzystanie z atrakcyjnych zniżek i ofert specjalnych w wielu sklepach internetowych.

Jak rozpocząć korzystanie z Ofert Visa?

To bardzo proste:

  • Wejdź do serwisu Oferty Visa pod adresem www.visa.pl/oferty
  • Zapoznaj się z ofertą sklepów, dostępnych artykułów oraz specjalnych ofert.
  • Wybierz sklep lub kliknij banner, by zobaczyć szczegóły oferty. Znajdziesz tam więcej informacji na temat samego sklepu, oferowanych przez niego zniżek oraz warunków zakupu.

Jeśli chcesz dokonać zakupu, kliknij przycisk "Kup teraz". Jeśli już się zarejestrowałeś w serwisie Oferty Visa, wpisz w odpowiednie miejsca swoją nazwę użytkownika oraz hasło i kliknij przycisk "Wyślij". Po zalogowaniu zostaną wyświetlone informacje o wybranym przez Ciebie sklepie, kod rabatowy oraz warunki skorzystania z oferty. Jeśli ponownie klikniesz przycisk "Kup teraz", zostaniesz przeniesiony na stronę sklepu. Jeśli się jeszcze nie zarejestrowałeś, w tym momencie zostaniesz o to poproszony.

oszczedzajzkartavisa

WAŻNE: Aby skorzystać z ofert dostępnych poprzez serwis Oferty Visa musisz być w nim zalogowany. Dokonanie zakupów bezpośrednio na stronie sklepu bez pośrednictwa serwisu Oferty Visa, zakupy bez uprzedniego zalogowania się w serwisie Oferty Visa lub zakupy bez wykorzystania karty Visa nie uprawniają do skorzystania z prezentowanych ofert.

Życzymy udanych zakupów z kartami SKOK Visa.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.