Aktualności

Obniżka opłat i prowizji od dnia 01.04.2017 r.

10:35 03.03.2017

Zgodnie z zapisami Regulaminu Indywidualnych Kont Spółdzielczych Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej im. Unii Lubelskiej w Lublinie oraz Umów pożyczek Kasa dokona zmiany wysokości pobieranych opłat i prowizji zgodnie ze wskaźnikiem średniorocznym cen towarów i usług konsumpcyjnych ogłaszanym przez Prezesa GUS w zakresie i w kierunku wynikającym ze zmiany cen.

Komunikat Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego został opublikowany na stronie stat.gov.pl/sygnalne/komunikaty-i-obwieszczenia w dniu 13 stycznia 2017 r. Wynika z niego, że średnioroczny wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem w 2016 r. w stosunku do 2015 r. wyniósł 99,4 (spadek cen o 0,6 %).

W związku z powyższym opłaty i prowizje zawarte w Tabeli Prowizji i Opłat dla rachunków oraz Tabeli Prowizji i Opłat dla pożyczek i kredytów zostaną obniżone od dnia 01.04.2017 r. w zakresie i w kierunku wynikającym ze zmiany ww. wskaźnika.

Tabelę prowizji i opłat Kasa udostępnia na stronie internetowej www.kasaul.pl w zakładce pliki do pobrania oraz w Placówkach sprzedażowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.