Aktualności

Nowa wersja serwisu internetowego eSKOK już działa!

11:13 26.03.2013

Zakończyły się prace związane z wdrożeniem nowej szaty graficznej i nowych funkcjonalności w ramach serwisu internetowego eSKOK. Członkowie Kasy Unii Lubelskiej mogą już korzystać z nowoczesnego, wygodnego i prostego w obsłudze nowego serwisu internetowego.

Chcąc dostosować się do rosnących potrzeb użytkowników internetowego serwisu eSKOK, Kasa Unii Lubelskiej podjęła decyzję o zmianie jego wyglądu oraz wprowadzeniu nowych funkcjonalności poprawiających jego użyteczność.

Nowy serwis www.eskok.pl stworzony został zgodnie z aktualnymi trendami obowiązującymi w projektowaniu internetowych serwisów transakcyjnych. Nowy serwis internetowy eSKOK jest przyjazny w obsłudze i posiada przejrzystą nawigację, dzięki czemu korzystanie z niego jest intuicyjne i wygodne.

Oprócz nowoczesnej szaty graficznej, przewidziano w nim szereg udogodnień dla użytkowników oraz opcji niedostępnych w dotychczasowej wersji serwisu.

Są to między innymi:

  • ścieżka nawigacji (inaczej ścieżka obecności w serwisie), dzięki której użytkownik serwisu wie, w której jego sekcji się znajduje i jak do niej trafił. To standardowe rozwiązanie, stosowane na wielu stronach internetowych, bardzo ułatwia poruszanie się po serwisie e-skok.
  • szczegółowy opis transakcji, w którym znajduje się znacznie więcej informacji o wykonanych operacjach niż w dotychczasowej wersji serwisu e-skok.
  • nowy sposób wyświetlania komunikatów kierowanych do użytkownika przez system oraz Kasę Unii Lubelskiej.

W nowej wersji e-skok zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań, których zadaniem jest zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu i uniemożliwić osobom niepowołanym dostęp do kont członków Kasy Unii Lubelskiej. Są to, m.in.:

  •     szyfrowanie transmisji, dzięki czemu wszystkie czynności, od momentu wejścia na stronę logowania aż do wylogowania, są zaszyfrowane,
  •     możliwość korzystania z klawiatury ekranowej, która zapobiega podejrzeniu wpisywanego hasła do serwisu,
  •     dwie metody autoryzacji transakcji do wyboru, przy pomocy jednorazowych haseł z listy lub SMS.

Serwis internetowy eSKOK w swojej nowej postaci spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zachęcamy do zalogowania się na do wersji demonstracyjnej serwisu eSKOK, by zapoznać się z nowymi funkcjonalnościami dostępnymi w serwisie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.