Aktualności

Z Kasą Unii Lubelskiej – na wakacje i do szkoły

10:34 13.08.2015

Jeśli wcześniej nie zaplanowaliśmy wakacyjnego wyjazdu, warto w sierpniu i wrześniu skorzystać z tańszej oferty turystycznej last minute. Wrzesień to również czas wyprawiania dzieci do szkoły. W obu wypadkach warto sprawdzić ofertę Kasy Unii Lubelskiej, która na takie okazje przygotowała atrakcyjną Pożyczkę „Gwarantowane 4%”.

Polski sezon urlopowy trwa do końca września. Nic dziwnego, bo w sierpniu są jeszcze wakacje, a we wrześniu w krajach o cieplejszym klimacie pogoda jest dla nas łaskawsza, a upały łatwiejsze do zniesienia. W przypadku, gdy nie mamy wcześniej wykupionych wyjazdów, to możemy liczyć już tylko na tzw. oferty last minute. Jeżeli więc podejmujemy spontanicznie decyzję o wyjeździe na urlop, jedno jest pewne – tym bardziej potrzebne będą odpowiednie środki. Pod tym kątem warto więc sprawdzić Pożyczkę „Gwarantowane 4%” oferowaną przez Kasę Unii Lubelskiej.
gwarantowane-4-procent-aktualnosc-kasa-ul
Dobre rozwiązanie na finansowanie letniego wypoczynku

Przed planowaniem wyjazdu warto precyzyjnie określić swoje potrzeby – łatwiej wtedy o realizację marzeń. W Kasie Unii Lubelskiej można skorzystać z oferty, w której zarówno kwota samej pożyczki, jak i wysokość jej raty są dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych Członków Kasy. Można bowiem dzięki Pożyczce „Gwarantowane 4%” sfinansować zarówno dwutygodniową wędrówkę w Bieszczadach za 1000 zł, jak i wczasy all inclusive na Karaibach za 20 000 zł. Dodatkowo przy kupowaniu wyjazdów na ostatnią chwilę ważny jest czas oraz szybka decyzja kredytowa. W wypadku oferty Kasy wstępną informację można otrzymać już w 15 minut.

Co sprawia, że Pożyczka „Gwarantowane 4%” jest tak atrakcyjna?

Nad atutami nie trzeba się szczególnie długo zastanawiać:
• korzystne, stałe oprocentowanie nominalne – 4% w skali roku*,
• kwota pożyczki – od 500 zł do 40 000 zł,
• dogodny okres kredytowania – do 12 miesięcy.
• szybka decyzja kredytowa – wstępnej informacji
możemy udzielić już nawet w 15 minut!
• środki na dowolny cel – nie chcemy ograniczać
Twoich marzeń.

Teraz brak wolnych środków nie musi oznaczać rezygnacji z atrakcyjnie spędzonego urlopu. Dzięki Kasie Unii Lubelskiej i jej propozycjom można znaleźć satysfakcjonujące nas rozwiązanie. Warto sprawdzić ofertę Kasy, dopasowując ją do swoich potrzeb.

Pożyczka „Gwarantowane 4%” na dowolny cel - również na wydatki szkolne

Każdy rodzic wie, jak kosztowna może być szkoła, mimo iż edukacja w Polsce jest bezpłatna. Powinien być przygotowany na jednorazowy wydatek, który może wynieść nawet 1000 zł na jedno dziecko, nie mówiąc już o tym, ile trzeba będzie wydać w ciągu roku szkolnego, np. na dodatkowe zajęcia. Również i tu pomocna będzie Pożyczka „Gwarantowane 4%” w Kasie Unii Lubelskiej.

*Całkowita kwota Pożyczki „Gwarantowane 4 %”: 1 500 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, 12 miesięcznych rat równych, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 4,00 % (stała), prowizja 9,9%, tj. 148,50 zł, opłata przygotowawcza: 40 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 33,59 %, rata: 127,72 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1 721,14 zł, w tym odsetki: 32,64 zł. Informacje podano na podstawie reprezentatywnego przykładu z dnia 30.12.2014 r. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.