Aktualności

Podstawą działania naszej Kasy jest miła i rzetelna obsługa

13:30 01.12.2015

Już ponad 12 lat mieszkańcy Kocka i okolic mogą korzystać z szerokiego zakresu usług finansowych oferowanych w placówce Kasy Unii Lubelskiej, która od początku powstania mieści się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Wojska Polskiego 31.

Oddział powstał 26 lutego 2003 r. i znajduje się w pobliżu posterunku policji i sklepu RTV/AGD, cały czas w tym samym miejscu, w budynku OSP. Placówka w 2014 r. przeszła remont sali obsługi. Teraz wszystkie stanowiska są otwarte na klientów, którzy mogą wygodnie usiąść, spokojnie porozmawiać czy podpisać potrzebne dokumenty.

– Pracuję tu, od kiedy powstała ta placówka – mówi Urszula Maj, Kierownik. – Jak zaczynaliśmy? Polecaliśmy nasze usługi mieszkańcom Kocka i okolicznych wiosek. Pierwsi Członkowie naszej Kasy byli zadowoleni z naszej obsługi i oferowanych usług finansowych, bo zaczęli polecać nas innym. W ten sposób się rozkręciliśmy. Wiadomo, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient. Ulotka jest pomocna przy sprzedaży, ale najważniejsze jest indywidualne podejście oraz miła i rzetelna obsługa. Staramy się stworzyć dobrą atmosferę, żeby wszyscy poczuli się u nas jak w domu. Dzisiaj z naszych usług korzysta ponad 1500 Członków Kasy.
222222ee
Załoga placówki w Kocku przy ul. Wojska Polskiego 31

Pracownicy starają się uczestniczyć w życiu mieszkańców nie tylko przez doradztwo finansowe, ale również uczestnicząc w różnego rodzaju imprezach, na których spotykają się mieszkańcy Kocka i okolic. Placówka przekazuje gadżety na organizowane m.in. w szkołach loterie. Wsparła też finansowo imprezę integracyjną „Regionalna wioska”, zorganizowaną przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kocku. W podziękowaniu czytamy: „Impreza była okazją do spotkania i integracji osób niepełnosprawnych z różnych placówek pomocy społecznej województwa lubelskiego. Spotkanie było okazją do wspólnego przeżywania radości obcowania z innymi, zaprezentowania swoich talentów, pogłębiania wiary w siebie. Dziękujemy za okazanie dobrego serca”. W Kocku odbywają się koncerty muzyki chrześcijańskiej, których Kasa Unii Lubelskiej jest jednym ze sponsorów. W konkursowej części festiwalu biorą udział soliści, chóry, schole, zespoły wokalne, zespoły pielgrzymkowe. Placówka dofinansowała również zakup pompy dla OSP – strażakom bardzo jej brakowało, a pompa jest przecież niezbędna do gaszenia pożarów. Na początku roku szkolnego pracownicy wręczają dzieciom m.in. opaski odblaskowe, dzięki którym dzieci są bezpieczniejsze w drodze do szkoły i kiedy wracają po zmroku do domu.

– Serdecznie dziękujemy Członkom naszej Kasy za to, że są z nami nie tylko wtedy, kiedy potrzebują usług finansowych. Dzięki nim i dla nich tworzymy tę spółdzielczą kasę – podkreśla Urszula Maj. – Serdecznie zapraszamy do naszej placówki, aby zapoznać się z szerokim zakresem naszych usług. To konta osobiste, lokaty, pożyczki, ubezpieczenia.

PLACÓWKA W KOCKU
ul. Wojska Polskiego 31
tel. 81 859 21 78 /609 160 048
e-mail: kock@kasaul.pl
Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.