Aktualności

Mikołajki w Kasie Unii Lubelskiej

14:35 11.12.2014

Dzięki rodzicom oraz wąskiemu gronu sponsorów 6 grudnia br. udało się zorganizować zabawę mikołajkową dla najmłodszych mieszkańców Lutomi Górnej. Także nasza Kasa przyłączyła się do tej radosnej inicjatywy.

Pracownicy świdnickiego oddziału wspólnie z Centralą Kasy oraz firmą SKOK Ubezpieczenia przygotowali paczki mikołajkowe dla dzieci. Zabawa dla najmłodszych odbyła się w świetlicy wiejskiej w Lutomi Górnej.
DSC09934
Oprócz wspólnych tańców i śpiewania dzieci mogły uczestniczyć w spotkaniu z przedstawicielem Komendy Powiatowej w Świdnicy nadkomisarzem Robertem Tompolskim, który w asyście maskotki Komisarza Lwa opowiadał dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.
DSC09943
Oczywiście, jak na mikołajki przystało nie zabrakło wizyty Świętego Mikołaja wraz z elfami i mnóstwem prezentów, w tym specjalnie przygotowanych na tą okazję przez naszą Kasę.
DSC099544
W podziękowaniu za przyłączenie się do inicjatywy dzieci przekazały naszym pracownikom własnoręcznie wykonane stroiki świąteczne, które z pewnością zajmą honorowe miejsce w świdnickim oddziale.

DSC09937

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.