Aktualności

Masz alternatywę w Kasach Stefczyka

08:00 02.02.2012

1 lutego ruszyła internetowa kampania reklamowa Kas Stefczyka.

Masz alternatywę – to hasło przewodnie nowej kampanii reklamowej Kas Stefczyka, która wystartowała 1 lutego w Internecie.

Na największych portalach internetowych, takich jak Wirtualna Polska, Onet, Interia, NK oraz w serwisie Pracuj.pl emitowane są banery reklamowe w trzech odsłonach. Każdy z nich prezentuje jedną z trzech wartości Kas, komunikowanych w tej kampanii – Społeczność, Zaufanie i Bezpieczeństwo.

Po raz pierwszy w historii Kas Stefczyka w kampanii reklamowej wykorzystano technologię, dzięki której banery są interaktywne – najeżdżając na nie kursorem myszki można pobawić się elementami graficznymi i odkryć hasło reklamowe.

Każdy baner kieruje na stronę maszalternatywe.kasystefczyka.pl, na której w atrakcyjny sposób pokazano, dlaczego warto zostać Członkiem Kasy i jakie korzyści płyną z bycia częścią naszej społeczności.

Zachęcamy do odwiedzenia strony maszalternatywe.kasystefczyka.pl tym bardziej, że na naszych Członków, którzy są użytkownikami serwisu społecznościowego Facebook, czeka tam miła niespodzianka.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.