Aktualności

Kasy Stefczyka są na Facebooku już 3 lata!

09:03 23.08.2013

babeczki2
Dokładnie 3 lata temu – 23 sierpnia 2010 roku – na portalu Facebook pojawił się profil Kas Stefczyka. A tak wyglądały posty, którymi się z Wami przywitaliśmy:
pierwszy-post-na-facebook-kasy-stefczyka
W trakcie 3 lat informowaliśmy Was o wszystkich najważniejszych wydarzeniach z życia Kas, angażowaliśmy Was w różne inicjatywy, nagradzaliśmy w konkursach – kreatywnych, zręcznościowych, grach logicznych czy sprawdzających Waszą wiedzę z historii Kas. Prezentowaliśmy Wam finansowe cytaty i braliście udział w rozwiązywaniu zagadek, pokazywaliśmy Wam miejsca, gdzie można znaleźć nasze placówki i przedstawialiśmy Wam pracujących w nich doradców. Poznaliście licznych zwycięzców krzyżówek ukazujących się w Czasie Stefczyka. Obejrzeliście godziny materiałów na Stefczyk.tv, które dla Was przygotowaliśmy i przeczytaliście miliony słów w artykułach z radami finansowymi na serwisie www.czasnafinanse.pl!

Wasze komentarze i dyskusje na profilu są dla nas inspiracją do ciągłego rozwoju!

W końcu to Wy mieliście wpływ na wygląd karty dla młodych Członków Kasy Stefczyka i podpowiedzieliście nam jak chcecie, żeby nazywało się konto dla osób poniżej 25 roku życia, a teraz wybieracie najlepszy teledysk do spotów radiowych „Zasługujesz na niższe raty!” Kas Stefczyka!

Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa skierowane w naszym kierunku jak i konstruktywną krytykę.

Te trzy latka zleciały nam bardzo szubko. Obecnie na Facebooku jest z nami ponad 22 000 osób! Dziękujemy Wam za wszystkie polubienia postów, komentarze pod nimi i udostępnienia na swoich profilach!

Tych, których jeszcze z nami nie ma, zachęcamy do dołączenia do grupy fanów i udzielaniu się pod postami.

Do zobaczenia na profilu Kas Stefczyka na Facebooku!

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.