Aktualności

Franciszek Stefczyk dawniej i dziś – wielki konkurs z atrakcyjną nagrodą!

13:25 13.01.2017

Zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej oraz Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych do wzięcia udziału w konkursie, pt: „Franciszek Stefczyk dawniej i dziś”.

Od stycznia 2017 r. w pięciu, comiesięcznych odsłonach publikowany będzie tekst pt: „Franciszek Stefczyk dawniej i dziś”. Będzie to opowiadanie o życiu i działalności Franciszka Stefczyka, założyciela spółdzielczych kas, poświęcone również tematyce spółdzielczości finansowej. Przy każdym odcinku opowiadania dostępny będzie numerowany kupon konkursowy zawierający pytanie konkursowe. Po zebraniu wszystkich, pięciu kuponów konkursowych i udzieleniu odpowiedzi na pytania konkursowe, należy je przesłać wraz z formularzem konkursowym do dnia 20 maja 2017 r. do Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej z dopiskiem: konkurs „Franciszek Stefczyk dawniej i dziś”.

Opowiadania publikowane są na stronie:

https://www.skef.pl/franciszek-stefczyk-dawniej-dzis-wielki-konkurs-atrakcyjna-nagroda/

Konkurs prowadzony jest także za pośrednictwem gazety „Czas Stefczyka”, w której co miesiąc publikowane będzie opowiadanie wraz z kuponami konkursowymi.

Do wygrania:

Wycieczka do Lwowa dla 2 osób.

Termin nadsyłania zgłoszeń:

20 maja 2017 r.

plakat2

Zasady udziału w konkursie:

Aby wziąć udział w Konkursie, należy spełnić łącznie następujące warunki:

  • Posiadać status członka Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej (SKEF) i Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej (SKOK), być osobą fizyczną, pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
  • Udzielić odpowiedzi na pytania zamieszczone we wszystkich kuponach konkursowych opublikowanych na stronie skef.pl lub w gazecie „Czas Stefczyka” i przesłać Organizatorowi, zgodnie z postanowieniami Regulaminu konkursu w terminie wskazanym przez organizatora.

 

Regulamin konkursu

Formularz konkursowy

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.