Aktualności

W Stasinie rodzinnie

09:00 12.06.2015

30 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej w Stasinie odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „W Stasinie rodzinnie”.

Wspólnie spędzony czas to gwarancja dobrej zabawy! Imprezę rozpoczął montaż słowno-muzyczny z okazji Święta Rodziców. Akademii towarzyszyło motto: „Serca nasze tak mocno biją - a Mamusia i Tatuś niech nam sto lat żyją!”. Po polonezie odtańczonym przez najmłodszych oraz wręczeniu upominków rodzicom, przyszedł czas na zabawy sportowe: turnieje sprawnościowe dla dużych i małych, oraz zawody dla całych rodzin. Najmłodsi brali udział w konkursach: literackim - na najpiękniejszy wiersz o rodzinie oraz konkursie na najładniejszą kompozycję kwiatową.

W trakcie zabawy odbyły się pokazy żonglerskie połączone z warsztatami, na których dzieci własnoręcznie wykonały piłeczki do żonglowania. Zarówno młodsi jak i starsi mieli możliwość przejażdżki na koniach, a całość zakończył efektowny pokaz karate. Każde chętne dziecko mogło pomalować sobie twarz, wygrać niezwykłe nagrody na loterii, wziąć udział w zabawach z chustą animacyjną lub własnoręcznie wykonać zabawnego zwierzaczka z balonika.

Na zakończenie zabawy, po zliczeniu zdobytych punktów ogłoszone zostały wyniki. Przyznano tytuł „Super rodziny” i wręczono nagrody: zaproszenie na rodzinny obiad, kupon na profesjonalną sesję fotograficzną oraz pakiet usług fryzjerskich dla całej rodziny.

Zabawie towarzyszyła wystawa dyplomów za osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w Stasinie. Najlepszym podsumowaniem, a zarazem potwierdzeniem potrzeby organizowania podobnych imprez i dbałości o wartości rodzinne był wiersz, który wpłynął na konkurs literacki pod hasłem „Moja Rodzina”, i który decyzją jury w tymże konkursie zwyciężył.

Jednym ze sponsorów festynu była Kasa Unii Lubelskiej.

DSC0356 

DSC0355 

DSC0358  

DSC0361 

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.