Aktualności

W Stasinie rodzinnie

09:00 12.06.2015

30 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej w Stasinie odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „W Stasinie rodzinnie”.

Wspólnie spędzony czas to gwarancja dobrej zabawy! Imprezę rozpoczął montaż słowno-muzyczny z okazji Święta Rodziców. Akademii towarzyszyło motto: „Serca nasze tak mocno biją - a Mamusia i Tatuś niech nam sto lat żyją!”. Po polonezie odtańczonym przez najmłodszych oraz wręczeniu upominków rodzicom, przyszedł czas na zabawy sportowe: turnieje sprawnościowe dla dużych i małych, oraz zawody dla całych rodzin. Najmłodsi brali udział w konkursach: literackim - na najpiękniejszy wiersz o rodzinie oraz konkursie na najładniejszą kompozycję kwiatową.

W trakcie zabawy odbyły się pokazy żonglerskie połączone z warsztatami, na których dzieci własnoręcznie wykonały piłeczki do żonglowania. Zarówno młodsi jak i starsi mieli możliwość przejażdżki na koniach, a całość zakończył efektowny pokaz karate. Każde chętne dziecko mogło pomalować sobie twarz, wygrać niezwykłe nagrody na loterii, wziąć udział w zabawach z chustą animacyjną lub własnoręcznie wykonać zabawnego zwierzaczka z balonika.

Na zakończenie zabawy, po zliczeniu zdobytych punktów ogłoszone zostały wyniki. Przyznano tytuł „Super rodziny” i wręczono nagrody: zaproszenie na rodzinny obiad, kupon na profesjonalną sesję fotograficzną oraz pakiet usług fryzjerskich dla całej rodziny.

Zabawie towarzyszyła wystawa dyplomów za osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w Stasinie. Najlepszym podsumowaniem, a zarazem potwierdzeniem potrzeby organizowania podobnych imprez i dbałości o wartości rodzinne był wiersz, który wpłynął na konkurs literacki pod hasłem „Moja Rodzina”, i który decyzją jury w tymże konkursie zwyciężył.

Jednym ze sponsorów festynu była Kasa Unii Lubelskiej.

DSC0356 

DSC0355 

DSC0358  

DSC0361 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.