Aktualności

Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach

13:00 18.09.2013

Hasło „Bezpieczne rolnictwo – zdrowe społeczeństwo” przyświecało jubileuszowym, bo już XX z kolei Międzynarodowym Dniom z Doradztwem Rolniczym, które odbyły się w dniach 7-8 września br. w Siedlcach. Impreza połączona została z Dniami Siedlec oraz IX Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych, które przyciągnęły rzeszę zwiedzających.

Kilkadziesiąt tysięcy osób miało możliwość zapoznania się z licznymi nowinkami rolniczymi, ale również z ofertą różnych instytucji, które świadczą różnego rodzaju usługi dla rolników.
005
Tak ważne wydarzenie, o tak dużym zasięgu było znakomitą okazją do prezentacji działalności i oferty SKOK.
004
Stoisko Kasy Unii Lubelskiej cieszyło się ogromnym powodzeniem. Pracownice naszego oddziału w Siedlcach miały możliwość przeprowadzenia wielu rozmów z mieszkańcami, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.
001
Każdy kto do nas zajrzał, nie wyszedł z pustymi rękami – drobne upominki, kolorowe baloniki oraz ulotki rozprzestrzeniły się wśród przybyłych.
002
Dodatkową atrakcją naszego stoiska było malowanie twarzy przez Kierowniczkę placówki, które przyciągnęło mnóstwo dzieci i sprawiło wiele radości.
003
Oddział Kasy Unii Lubelskiej działa w Siedlcach już od 4 lat. Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki:

08-110 Siedlce
ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 39
godziny otwarcia:
pon – pt 9:00 -17:00
tel. (25) 644 52 04
e-mail:
siedlce@kasaul.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.