Aktualności

Festyn rodzinny w Lublinie

15:25 19.06.2013

8 czerwca 2013 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie odbył się IX środowiskowo-rodzinny festyn, który już od kilku lat cieszy się wsparciem Kasy Unii Lubelskiej.

Impreza pod hasłem Czas na zdrowie! przyciągnęła mnóstwo dzieci wraz z rodzicami. Nauczyciele zapewnili swoim uczniom moc atrakcji. Widzowie mogli m.in. podziwiać występy wokalne i taneczne zarówno w wykonaniu uczniów szkoły, jak i tancerzy z Akademii Tańca z Lublina oraz Zespołu Tanecznego Isadora z Domu Kultury SKARPA. Nie mogło zabraknąć chwili dla seniora, podczas której zaprezentowały się: Zespół Wokalny Pasjonata oraz panie z zespołu tanecznego Chaderki z Domu Kultury Węglin. Pokazy chemiczne i fizyczne przeprowadzone przez Uniwersytet Dziecięcy Unikids, również cieszyły się sporym zainteresowaniem. Dodatkowym urozmaiceniem festynu były: pokazy kick-boxingu, przejażdżki konne, basen kulkowy dla dzieci, malowanie twarzy, stoisko medyczne, a przede wszystkim pokazy sprzętu policyjnego i straży pożarnej. Każde dziecko mogło z bliska zobaczyć jak wygląda strażacki wóz.

Stoisko Kasy Unii Lubelskiej zaopatrzone w kolorowe baloniki oraz upominki nie mogło zostać nie zauważone. Przedstawicielki oddziału UMCS Kasy Unii Lubelskiej (który mieści się na placu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie) miały ręce pełne roboty.  

Festyn uświetnił występ Magdaleny Welc, zwyciężczyni programu telewizyjnego „Mam talent”.

festyn-rodzinny-1

festyn-rodzinny-2

festyn-rodzinny-w-lublinie-3 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.