Aktualności

Dzień Dziecka z Hugo w Międzyrzecu Podlaskim

12:04 14.06.2013

To dopiero była zabawa! 1 czerwca br. na stadionie miejskim w Międzyrzecu Podlaskim odbył się plenerowy festyn z okazji Dnia Dziecka.

Współorganizatorami przedsięwzięcia byli: Fundacja Kocham Podlasie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim oraz agencja reklamowa Apella.

Choć tego dnia pogoda była dosyć kapryśna, to zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Najmłodsi, którzy razem z rodzicami przybyli na festyn, mieli niesamowitą okazję wyszaleć się na całego. Ten Dzień Dziecka na długo zapadnie im w pamięć!

Według szacunków organizatorów, w festynie wzięło udział prawie tysiąc najmłodszych mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego i okolic. Na dzieci czekały liczne atrakcje. Była wśród nich m.in. arena gladiatorów, gdzie na bezpiecznej, dmuchanej platformie każdy mógł spróbować swoich sił w konfrontacji z przeciwnikiem.

Do dyspozycji najmłodszych oddano też mini hipodrom, samochodziki elektryczne, basen z kulkami czy wielką kulę zorbingową. Jak widać, było w czym wybierać – każdy mógł znaleźć coś dla siebie! W  ramach festynu odbył się również turniej piłki nożnej i liczne konkursy z nagrodami, adresowane zarówno do dzieci, jak i ich rodziców.

Gwiazdą festynu i zarazem jego prowadzącym był bajkowy troll Hugo, znany z programów telewizyjnych dla dzieci. Hugo cieszył się ogromną popularnością wśród uczestników, chętnie pozował do zdjęć i zapraszał do zabawy wszystkie dzieci.

Patronat nad festynem objął burmistrz miasta Międzyrzec Podlaski, a patronem honorowym był Senator RP Grzegorz Bierecki.

W wąskim gronie sponsorów festynu znalazła się również Kasa Unii Lubelskiej.

Galeria zdjęć
2
Hugo-kasa-uniilubelskiej-festyn
festyn-miedzyrzecze-kasa-uniilubelskiej12
festyn-miedzyrzecze-kasa-uniilubelskiej13
festyn-miedzyrzecze-kasa-uniilubelskiej14
festyn-miedzyrzecze-kasa-uniilubelskiej15
festyn-miedzyrzecze-kasa-uniilubelskiej16

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.