Aktualności

Dni Żarowa 2015

14:44 23.06.2015

W dniach 06-07.06 w Parku Miejskim w Żarowie odbyła się kolejna edycja dorocznej imprezy pod szyldem "Dni Żarowa". Na mieszkańców i przybyłych gości czekało mnóstwo zabawy.

Pomimo, że wśród atrakcji przewidzianych z okazji Dni Żarowa dominowały konkursy i zabawy dla najmłodszych, dorośli również nie mogli narzekać na nudę. Zorganizowano zawody strażackie i wędkarskie oraz liczne turnieje sportowe. Główną atrakcją, a zarazem gwiazdą sobotniego wieczoru był MROZU, zaś w niedzielny wieczór scena należała do zespołu muzycznego Milano.

Tegoroczne Dni Żarowa to jednak nie tylko występy i festyny. To także liczne atrakcje towarzyszące, które czekały na mieszkańców Żarowa w Parku Miejskim. Były liczne stoiska gastronomiczne, niespodzianki dla dzieci i młodzieży oraz stoiska lokalnych jednostek.

Nie zabrakło również stoiska Kasy Unii Lubelskiej - sponsora imprezy, przy którym pracownicy wszystkim zainteresowanym rozdawali balony i ulotki oraz udzielali informacji o produktach Kasy.

Podziękowania dla Kasy Unii Lubelskiej za wsparcie finansowe Dni Żarowa zostały zamieszczone na stronie internetowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu - organizatora imprezy.

1 

2 

3  

4  

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.