Aktualności

Dni Żarowa 2014

15:20 06.06.2014

W dniach 30 - 31.05 w Parku Miejskim w Żarowie odbyły się Dni Żarowa, coroczna, plenerowa impreza, współfinansowana przez Kasę Unii Lubelskiej.

Specjalnie dla mieszkańców Żarowa zaśœpiewał zespół The Riot Jams z niemieckiego Lohmar, który zachwycał swoim rockowym brzmieniem.

Żarowianie mogli również bawić się podczas koncertu muzyków z czeskiego Nymburka, a tuż po koncercie można było również zakupić płyty zespołu Cross Band z Czech.

Gwiazdą piątkowego wieczoru był zespół Manchester, który porwał żarowską publicznoœść do tańca. Artyœci szybko nawiązali kontakt z publicznoœścią, przypominając swoje największe hity.

Tegoroczne Dni Żarowa to jednak nie tylko koncerty i festyny. To także liczne atrakcje towarzyszące, które czekały na mieszkańców Żarowa w Parku Miejskim. Były liczne stoiska gastronomiczne, niespodzianki dla dzieci i młodzieży oraz pokaz judo.

Nie zabrakło wspólnej biesiady, autografów, upominków i życzeń, przekazanych od samego prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Niespodzianką dla biesiadujących był również wielki tort.

Galeria zdjęć z wydarzenia:

DSC0248

 

DSC0243 

DSC0240 

 

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.