Aktualności

Dni Żarowa

15:15 17.06.2013

W dniach 1 – 2 czerwca w Parku Miejskim w Żarowie odbyła się plenerowa impreza Dni Żarowa, współfinansowana między innymi przez Kasę Unii Lubelskiej.

Pogoda nie rozpieszczała przybyłych, jednak pomimo niesprzyjającej aury – żarowianie bawili się i aktywnie uczestniczyli w festynie. Dzień Dziecka dodatkowo był okazją do występów najmłodszych mieszkańców miasta - dzieci z żarowskich przedszkoli i szkół, które dzielnie prezentowały przygotowane programy artystyczne. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji, m.in. wesoły program interaktywny, dmuchańce, zjeżdżalnie, wiele słodkości oraz darmowe malowanie twarzy, które cieszyło się sporym zainteresowaniem. Widownia również nie zawiodła, przybyło wiele osób, by podziwiać małych artystów. Deszczowe popołudnie umilił donośny koncert Żarowskiej Orkiestry Dętej, który dał się słyszeć niemal w całym mieście. Następnie zagrali: zespół The Riot Jams z Niemiec, zespół Cross Band z Czech, a także hip-hopowa gwiazda wieczoru raper AbraDAB, który zakończył pierwszy dzień święta Żarowa.

dni-zarowa

zarow-001

Drugi dzień festynu - 2 czerwca, upłynął pod znakiem słońca i przyjemnej aury. Rzesze mieszkańców gminy i miasta Żarów, ale także gości z pobliskich miast ściągnęły na występy zespołów folklorystycznych na V Przegląd Pieśni Ludowej i Biesiadnej. Po południu odbyła się grecka biesiada i zabawy muzyczne oraz zagrała największa gwiazda całego festynu Dni Żarowa – zespół Bayer Full.

Oddział w Żarowie został powstał w 2002 roku pod szyldem SKOK Świdnica. W ubiegłym roku – już jako Kasa Unii Lubelskiej przenieśliśmy placówkę w nowe, bardziej dogodne dla Klientów miejsce, gdzie możemy świadczyć kompleksowe i nowoczesne usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do odwiedzenia oddziału Kasy Unii Lubelskiej:

Żarów ul. Armii Krajowej 51, tel. (74) 857 08 22 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.