Aktualności

Co słychać na profilu Kas Stefczyka na Facebooku?

08:37 26.07.2013

Kasy Stefczyka zawsze chcą być blisko swoich członków, aby lepiej rozumieć ich potrzeby i zmieniać się dla nich. Możliwość bezpośredniego kontaktu z szerokim gronem Członków Kas dają Internet i media społecznościowe, gdzie Kasy prowadzą aktywny dialog ze swoimi fanami.

Jednym z portali, gdzie możecie śledzić działalność Kas i zadawać pytania jest Facebook. Profil Kas Stefczyka ma na nim już przeszło 21 200 fanów i wciąż pojawiają się nowi!

Na profilu Kas Stefczyka codziennie pojawiają się posty, które fani profilu komentują. Mogą również wyrazić dla nich swoją sympatię i kliknąć przycisk „Lubię to!” oraz udostępnić wpis na swoim profilu lub znajomego, jeśli bardzo im się spodoba i chcieliby zawartą w nim informacją podzielić się ze swoimi bliskimi.
facebook-kasa-unii-lubelskiej1
Na profilu Kas Stefczyka poruszane są różne tematy. Członkowie znajdą tam informacje o promocjach, nowościach w Kasach, o nowych i kończących się ofertach, o nowych placówkach jak i tych, które zmieniają adres.
facebook-kasa-unii-lubelskiej3facebook-kasa-unii-lubelskiej2
Często informujemy  wydarzeniach z życia Kas, jak na przykład ostatnich urodzinach placówki Kasy Unii Lubelskiej w Radomiu czy współorganizowanym przez Kasę Unii Lubelskiej Dniu Dziecka w Międzyrzecu Podlaskim.

Tego typu informacje zbliżają Członków Kasy do jej pracowników, a Kasa jest w stanie lepiej poznać ich potrzeby i zaproponować jeszcze lepsze rozwiązania, bardzie dopasowane do wymagań lokalnej społeczności, w której funkcjonuje.

Serdecznie zachęcamy do udziału w rozwoju Kas i aktywnego uczestniczenia na profilu Kas Stefczyka na Facebooku!

Odwiedźcie nas pod adresem: https://www.facebook.com/kasystefczyka!

Szukajcie nas również na innych portalach społecznościowych!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.