Aktualności

Uwaga! Wielka aktualizacja w Kasie Unii Lubelskiej!

08:00 30.09.2014

Chcąc zapewnić Państwu jeszcze bardziej komfortową obsługę i szybszy dostęp do produktów naszej Kasy, prosimy Państwa o uzupełnienie lub ewentualną aktualizację danych osobowych podanych w deklaracji członkowskiej.

Odświeżenie danych przyczyni się do bardziej wydajnej komunikacji pomiędzy Państwem a naszymi doradcami finansowymi, którzy zawsze chętnie odpowiedzą na Państwa pytania oraz rozwieją wątpliwości.

Bardzo zależy nam na stałym i ścisłym kontakcie z Państwem. Liczą się dla nas Państwa opinie. Chcemy być blisko, aby móc zawsze odpowiadać na Państwa potrzeby.

Dzięki tej aktualizacji również najnowsze, atrakcyjne oferty i specjalne promocje szybciej do Państwa trafią, zatem będą Państwo mieli więcej czasu, aby z nich skorzystać i zrealizować swoje plany!
3448KasaulAKTUALIZACJADANYCH686x246MG2v4wyr3
Aktualizacja danych jest łatwa! Aby jej dokonać, mogą Państwo:

  1. wydrukować i wypełnić oświadczenie, znajdujące się na stronie internetowej Kasy: www.kasaul.pl, a następnie wysłać wypełniony dokument na adres: Kasa Unii Lubelskiej, ul. Braci Wieniawskich 5B, 20-844 Lublin;
  2. zadzwonić pod numer naszej infolinii 801 980 090 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00) albo bezpośrednio do Państwa macierzystej placówki;
  3. odwiedzić naszą placówkę i uzupełnić dane z doradcą finansowym.

Uprzejmie prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą do placówki stosownych dokumentów – dowodu osobistego albo paszportu. Umożliwi to szybkie sprawdzenie danych!

Szanujemy Państwa czas i zależy nam, aby wizyta w każdej z naszych placówek była dla Państwa przyjemnością.

Zapraszamy!


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.